Masz od nas wiadomość

dron 2

Dosłownie mamy dla Ciebie kilka wiadomości. Nie zajmiemy Ci wiele czasu, chcemy przytoczyć kilka rzeczy które dotąd zainteresowały nas w tym tygodniu.

#Aplikacje

  1. „Kochasz rozmowy z rodziną przez Skype , ale z drugą połówką wolisz rozmawiać przez WhatsApp? Twoi przyjaciele są bardzo aktywni na Messengerze , ale musisz przejść przez Slack-a by dotrzeć do swoich kolegów w nagłych sytuacjach w pracy. Jeśli brzmi to znajomo, prawdopodobnie używasz zbyt wielu czatów w różnych aplikacjach- i nie możesz być zadowolony ze stosu okien które wyskakują na ekranie. Z All-in-One Messenger , nie będzie musiał martwić się o tym więcej.”

Tak w skrócie można streścić całą notkę na temat aplikacji która mocno nas zainteresowała. Darmowy klient czat, który pozwoli zarządzać Twoimi wiadomościami tak, by nie prosić żony o papiery ASAP, bo nie ma feedbacku. Nie napiszesz też do swojego klienta, że idziesz jeszcze na siłownie, a ogólnie to masz dzisiaj ochotę na pizzę i piwo.

Jakie „czaty” obsługuje? No trochę tego jest:

all-in-one-messenger-skype-slack-whatsapp

2.Twitter wprowadza tryb sowy, dzięki czemu nareszcie oczy nie wysiądą Wam po 5 minutach gapienia się w ekran swojego telefonu o 3 nad ranem. Dyskusje na Twitterze lubią się trochę przeciągnąć…

3. Ostatnia, ale kto wie czy nie najsensowniejsza. Aplikacja Google Phone ostrzeże Cię przed spamem wylewającym się ze słuchawki Twojego telefonu.  Na ekranie zobaczysz sugestię, jeżeli pojawi się podejrzenie połączenia w stylu „robocall”. Całość oczywiście możesz edytować i samodzielnie dodawać numery do niechcianej listy.

google-nexus_spam_call_header

#Felietony

  1. Bardzo fajny artykuł o tym, że absolutnie nie macie pojęcia na co godzicie się olewając czytanie regulaminów. Przykład numer jeden? Facebook ma prawo do absolutnie każdego posta który się u nich pojawi. Tzn. Wasz post z dzieciakiem, na upartego mógłby zostać wykorzystany w kampanii promocyjnej. Fajnie nie? Reszta tutaj: klik.
  2. Sterowce przyszłości i pająki które „lepią dziury”. Serio musimy mówić coś jeszcze? Klik!
  3.  Grzegorz Marczak i 13 sposobów na lepszy internet : KLIK

#Marketing

  1. Twitter dzięki umowie, będzie pokazywał skróty piłkarskiej ligi angielskiej. Niestety musicie być na Wyspach: KLIK
  2. Rewelacyjny wpis od PijaruKoksu – jak urozmaicić komunikację w swoich SM. Warto rzucić okiem: KLIK
  3. Ad Monkey i „Różnice w modelach zakupowych między trzema pokoleniami konsumentów”. Super! KLIK

 

#Crowdfunding

  1. Pojawia się nowa platforma crowdfundingowa. Polakpotrafi.pl rusza z crowdfundingiem stricte charytatywnym! Polakpomaga.pl to projekt który może przynieść duuużo dobrego.13707677_616045265243847_2147553275598501683_n
  2. Lubicie horrory albo czarne komedie? Ten projekt jest dla was! KLIK            

9060e23f69c179feadbdc21e96a8fa3f

3.Akcja Lato Kultury na Wspieram.to

tumblr_inline_oao2fzR8Iy1tyeaj5_1280

 

 

Będziemy robić to co tydzień. Postaramy się znaleźć dla Was rzeczy nieoczywiste i ciekawe. Profil TT – tam będzie tego jeszcze więcej :). Zapraszamy!!!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *