Rozlicz się z gwiazdką.

zima

Dzisiaj udowodnimy Wam, dlaczego system WeeCase jest idealnym prezentem gwiazdkowym. Gwiazdka już teraz? Jasna sprawa, od chwili kiedy w radiu usłyszeliśmy pierwsze Last Christmas, szykowaliśmy ten wpis. Dodajmy, że stało się to około 03.11.

Stwierdziliśmy jednak, że utrzymamy estetykę wszystkich portali, które wariują przed świętami.  Nie bierzcie do końca na poważnie tego tekstu, jest dokładnym wyobrażeniem tego jak wyglądałby w średniej jakości piśmie kobiecym lub dla panów. No ale program jest jak najbardziej na serio – więc jeżeli możecie, dorzućcie nam chociaż parę groszy.

Jak sensownie zrobić prezent, zaskoczyć odbiorcę i kupić coś pożytecznego? To jasne, musicie wejść na stronę polakpotrafi.pl/projekt/weecase bo:

 

#Zarządzanie czasem pracy:

Wersja dla singli/młodych par –  to oczywiste, że to idealny prezent dla każdego pracoholika, ale  WeeCase to również wspaniały podarunek dla partnerki lub partnera, niezależnie od tego ile ze sobą jesteście. W wypadku krótkiego związku,  na bank nie wiecie co druga osoba czyta, czego słucha, a co jest tylko chęcią stworzenia korzystnego wizerunku. Ciężko więc trafić z prezentem.

Sprawcie więc przyjemność pod pretekstem eliminacji problemu uciekającego przez palce czasu, bo nasz system pozwoli wygenerować kilka chwil wolnego. Prezent bezpieczny i nietuzinkowy. Jesteście starym małżeństwem? Tu znowu prowadzą dwie drogi:

a) wariant  z miłością – kochacie się i chcecie spędzić ze sobą cały czas który Wam pozostał? Dokładne wymierzenie czasu pracy pozwoli Wam wyliczyć emeryturę, tak by starczyło na leki, czynsz i wakacje w ciepłych krajach. Oczywiście biorąc pod uwagę nasz system emerytalny i tak oznacza to pracę do śmierci, no ale cóż, przynajmniej próbowaliście.

b) wariant „uczucie wypalone” – zakładacie konto, małżonek/partnerka, dokładnie wiedzą ile czasu w pracy spędziliście. Możecie generować nowych klientów, zarządzać zleceniami, przeciągać je w nieskończoność i kiedy administrator sprawdzi co robiliście, to macie podkładkę. Praca, praca, praca. A to, że w bibliotece czytając książkę, trzeba mieć w życiu jakieś tajemnice…

Jeżeli prezent trafić ma do np. zapalonego gracza, potraktujcie nasz system jako „poziom” do odblokowania. Jak to? Do licencji na miesiąc, dołóżcie kartkę „ja w pracy spędziłem 85 godzin, popraw ten wynik skubańcu”. Możecie podrzucić to komuś nielubianemu z rodziny, w formie wspaniałej ironii „nie przepracowujesz się, co?”. Tak, WeeCase zdecydowanie coś, co pod choinką chciałby znaleźć każdy.

prezenty-choinka

 

#Zarządzanie pieniędzmi

Czy młody czy stary, pieniądz przyda się zawsze. Kup WeeCase swojemu dziecku i wprowadź je w porywający świat finansjery i buchalterii. Minął czas zestawów „mały kucharz, mały technik, mały lekarz, mały kosmonauta” nadeszła era „małego przedsiębiorcy”. Gospodarka zwalnia, świat w obliczu niestabilnej polityki międzynarodowej boi się kryzysu. To właśnie Twój potomek może nas ocalić i stać się drugim Balcerowiczem.

Masz siedemdziesiąt lat i wszystkie wydatki zapisujesz w zeszycie? Przejdź do fantastycznej generacji komputerów i sprawdź o co chodzi w tym całym internecie. Możesz zapisać każdy grosz wydany od 1954 roku. Możesz wygenerować fakturę, ba sugerujemy specjalnie założyć działalność by móc to robić. Możecie uwierzyć nam na słowo, nic nie sprawia tak wielkiej przyjemności jak wygenerowanie dobrej faktury. Należy rozpieszczać się na starość – więc czemu nie?

prezent-swieta

#Zarządzanie efektywnością pracy.

Jeżeli służyłeś w wojsku, to doskonale wiesz, że broń nie ma wyglądać. Broń ma być skuteczna, bo w odpowiedniej chwili to uratuje Ci życie. I tak jest z naszym WeeCase, jeszcze nie wygląda, ale jest zabójczo skuteczny. Każdy głupi umie pracować, zrób jednak coś dla siebie i nie bądź jak każdy głupi. Ty pracuj efektywnie. Bądź jak Robert Lewandowski i Cristiano Ronaldo w jednym – efektywność to droga do sukcesu, świetnych zarobków i wczasów w Złotych Piaskach.

Zostań freelancerem, pij kawę o której chcesz i pracuj w samej piżamie. Wstawaj o 12 i koordynuj projekty za pomocą naszego systemu. Przecież lubisz Science Fiction prawda? Zawsze chciałeś zagrać w Gwiezdnych Wojnach, chyba że jesteś od tych drugich ze Star Trek (hipsterzy), a teraz to właśnie WeeCase daje taką szansę. Jak to? To niemożliwe?

Przełączając się między kontami, trzymaj rękę na pulsie, możesz przypiąć tablet/laptopa do ściany i poczuć się jak w „Raporcie mniejszości”. Błagamy, tylko nie zostań scjentologiem. W sumie, zostań kim chcesz, korzystaj tylko przy tym z  naszego systemu,

choinka

#Zarządzanie działalnością

Mafia to zawsze popularny temat. Kobiety chcą być jak Monica Bellucci, panowie zapatrzeni w Człowieka z Blizną.  To ostatni moment na to, żeby poczuć się jak dostojne damy i przystojni panowie w filmach. Załóż mafię. Nawet gdyby miała polegać na nielegalnym handlu burakami i kapustą. Nie kręci Cię życie na krawędzi? Załóż legalnie działający sklep spożywczy. Wykup dostęp do WeeCase. Utwórz konta wszystkim pracownikom. Zobacz kto spóźnia się na swoje zmiany, sprawdź kto nie dopełnia swoich obowiązków na pomidorach. Dziel i rządź w branży przetwórstwa. Zapewniamy, że dzięki naszemu programowi staniesz się gigantem. Chodzi nam o to, że profesja jest nieważna, ważny jest porządek, liczby i wyciąganie wniosków. A my dajemy Ci to wszystko na srebrnej tacy.

Firma musi mieć gadżety reklamowe – tutaj również wychodzimy na przeciw Twoim oczekiwaniom. Możesz wykupić absolutnie całą naszą zbiórkę. Dzięki temu, stajesz się czarnym koniem w dziedzinie PR-u. Nasze koszulki, torby i inne gadżety są tak wyjątkowe, że Hillary Clinton nie kupiła i przegrała.

Nie popełniaj jej błędów. Kup gadżet i wygraj. Pomóż nam uzbierać pieniądze na wymarzony projekt. Potrzebowałeś dobrego powodu by nas wesprzeć? Teraz już nie ma żadnych wymówek!

WeeCase – mafia, kobiety, piłka nożna, wojna, freelance, generacje i uczucia. Damy Ci to wszystko na gwiazdkę. Nie kupisz nigdzie lepszego prezentu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *